Nápověda

Tato nápověda obsahuje nejběžnější dotazy na naší podporu, pomůže Vám tak rychleji určit příčinu Vaše problému.


Registraci do systému MámJob.cz je možné provést na této stránce.
K registraci je nutné vyplnit pouze několik údajů a to přihlašovací jméno, email a heslo.
Pro editaci životopisu nebo jeho první vytvoření musíte být přihlášeni. Pokud přihlášeni nejste, proveďte přihlášení na této stránce
Po přihlášení najdete v horním menu záložku životopis, pomocí které je možné životopis editovat. Můžete rovněž využít přímo tento odkaz
Nikoliv, zaměstnavatel Vás může dohledat podle praxe, studia či dalších požadavků. Vaše jméno, příjmení, fotografii, email a telefon ale uvidí teprve pokud mu to schválíte.
Těžko říci, pokud máte vyplněnu většinu položek ve Vašem životopise, nezbývá nic jiného než jen čekat a průběžně aktualizovat údaje.
MámJob.cz registruje zaměstnavatele ze všech pracovních oborů a je pouze na něm zda Vás kontaktuje či nikoliv.
Jakmile Vás nějaký zaměstnavatel vyhledá a bude o Vás chtít získat další informace či Vás kontaktovat, dáme Vám o tom vědět buď pomocí SMS na Váš telefon nebo pomocí emailu.
Ano a to vyplněním co nejvíce položek ve Vašem životopisu. Na MámJob.cz je možné vyplnit pouze tři referenční pozice a tři školy. Pokud tedy máte pozic více, rozhodně si dobře rozmyslete, které z nich do životopisu vyplníte. Nebojte se ukázat se!
Tento problém může být způsobený špatným vyplněním uživatelského jména nebo hesla k Vašemu účtu. Při zadávání těchto údajů si tedy prosím zkontrolujte, zda nemáte na Vaší klávesnici zapnutou klávesu caps lock.

Můžete rovněž zkusit vygenerovat nové heslo

Pokud problém přetrvává, prosím kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře.